Компанія Avesterra Group [раніше – ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» – ред.] заявила, що нібито підозри СБУ, щодо її причетності до пособництва РФ є неправдивими.

Відповідну заяву вони опублікували на своєму сайті.

Так, у пресслужбі компанії стверджують, що її керівництво жодним чином не здійснювала та не здійснює підтримки чи фінансування військових формувань РФ. Підозру від СБУ у компанії оцінюють як «спробу політичного та силового тиску на бізнес у воєнний час». 

«Маємо підстави вважати, що ці звинувачення є частиною інформаційної атаки на підприємство та його власників, ініційованої колишнім топ-менеджером Олексієм Коваленком, який має особистий конфлікт з власниками компанії та боргові зобов’язання перед ними. Спроби використати необґрунтовані свідчення Коваленка у досудовому розслідуванні вбачаємо як свідчення тиску на бізнес», – ідеться в повідомленні.

У повідомленні заявляють, що компанія від початку повномасштабного вторгнення нібито сплатила у бюджет один мільярд гривень податків та забезпечує роботою понад 1500 працівників. 

За даними із заяви, в компанії готові співпрацювати з правоохоронними органами для встановлення істини. 

«Наразі триває досудове розслідування, і жодних судових рішень по суті справи не винесено. Ми наголошуємо, що діє презумпція невинуватості, і до доведення вини в суді будь-які твердження про “пособництво” є бездоказовими», – написали вони.

Також там закликали правоохоронців забезпечити об’єктивність розслідування та уникати маніпуляцій з боку колишнього топ-менеджера, який нібито заборгував компанії значну суму коштів та намагається використати процес для особистої помсти.

Нагадаємо, Служба безпеки України підозрює посадових осіб підприємств, пов’язаних із Михайлом та Дмитром Добкіними, в пособництві РФ.

За версією слідства, керівництво ПрАТ ‎«Володимир-Волинська птахофабрика‎», АТ ‎«Володимир-Волинська торгівельна компанія‎», ТОВ ‎«Луцька аграрна компанія‎» та АТ ‎«Володимир-Волинська аграрна компанія‎» могло брати участь у фінансуванні військових формувань Російської Федерації.

У матеріалах справи зазначено, що згадані перші три компанії протягом 2019-2021 років нібито постачали значну частину продукції з птиці з метою надприбутків для реалізації за готівку на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Цю інформацію підтвердив свідок, допитаний 13 вересня 2024 року. Детальніше за посиланням.

Читайте також

  • Нардепа-втікача Одарченка, заочно засудженого за хабар, знайшли в Угорщині.