Фейк. «F**k Ukraine»: під час американського реслінг-шоу глядач з залу показав плакат з нецензурним написом

Владислав Герасименко - 12 Січня 2024 | 14:18

Російська пропаганда усіляко намагається створити негативний образ України у світі. Так, в одному з пропагандистських Telegram-каналів розмістили відео, де один з глядачів реслінг-шоу, нібито тримав плакат з нецензурним написом щодо України. Чи дійсно це так — читайте в нашому матеріалі.

Що сталося?

9 січня 2023 пропагандистський Telegram-канал «Олеся Лосева» опублікував відеофрагмент з популярного американського реслінг-шоу, на якому один з глядачів в залі розгорнув плакат з нецензурним написом «F**k Ukraine».

Також цю новину поширили інші пропагандистські Telegram-канали, такі як «Выпускайте Кракена!», «Шкварка News» та «BelVestnik».

Факти – важливі. Долучайся до Спільноти видання Ґвара Медіа та підтримуй нас у протидії дезінформації

Аналіз

Ми знайшли опублікований пропагандистами відеофрагмент на офіційному YouTube-каналі реслінг промоушену All Elite Wrestling. Як виявляється, на плакаті зовсім інший напис, який насправді ніяк не стосується України.

Навіть, попри погану якість оригінального плаката, можна, побачити відмінності з плакатом у пропагандистській публікації:

  • оригінальний напис зроблений на білому фоні. У пропагандистів же фон плаката у кольорах українського прапора;
  • оригінальний напис розмитий так, що його ледве помітно, внаслідок чого виникають труднощі в прочитанні написаного, а у пропагандистів він — насиченого кольору та гарної якості.

Врешті-решт, нам вдалося розгледіти зміст оригінального напису: у верхньому рядку написано слово «Betrayal», а в нижньому рядку – «Bay Bay».

«Bay Bay» – це слоган і псевдонім професійного реслера Адама Коула. Він використовує це вираження як свою характерну фразу під час виступів.

Саме Адама Коула ми і бачимо на відео, тож звернення до нього на плакаті, цілком доречно.

Отже, перед нами черговий низькоякісний російський фейк, мета якого створити враження, що на Заході «втомилися від України».

Висновок: фейк

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.