Вночі 12 березня російські війська атакували трансформаторну підстанцію в Київському районі Харкова.

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

За його даними, без світла залишилась частина міста. Енергетики та комунальники, які приїхали на місце влучання, потрапили під повторний обстріл.

«Сьогодні був підступний повторний удар ворога після першого влучання. На місце приїхали енергетики та фахівці комунальних служб, щоб усувати наслідки вибуху. І вони опинилися під другим ударом», – зазначив мер.

Енергопостачання відновили для частини споживачів, однак роботи продовжуються.

Нагадаємо, 12 березня близько 5:00 російський дрон, попередньо, «Молнія» влучив у пожежний автомобіль у селищі Золочів Богодухівського району. Внаслідок чого постраждали шестеро працівників ДСНС. 

Під час ліквідації наслідків російських обстрілів на Харківщині рятувальники двічі потрапили під повторні удари.

Читайте також