Станом на 5 грудня Харкову потрібно 450 когенераційних установок для забезпечення жителів міста та передмістя сталим теплопостачанням у разі російських атак на об’єкти критичної інфраструктури та енергогенерації.
Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
Там запевнили, що робота з посилення і децентралізації системи опалення в регіоні триває.
В адміністрації додали, у Пісочинській громаді уже встановили дві модульні котельні, що дозволить забезпечити жителів міста сталим теплопостачанням.
«Паралельно з цим забезпечуємо жителів населених пунктів, де відсутнє централізоване теплопостачання, паливною деревиною та балонами зі скрапленим газом за співфінансування іноземних донорів», – зазначив начальник ОВА Олег Синєгубов.
Нагадаємо, як раніше повідомляв начальник ХОВА, станом на 21 листопада 99,9% житлових будинків в Харківській області вдалося забезпечити централізованим опаленням.
Також майже повністю забезпечено централізованим опаленням іншу цивільну інфраструктуру, зокрема:
- Об’єкти соціальної сфери — 99,5%
- Заклади охорони здоров’я — 100%
- Дошкільні заклади освіти — 99,2%
- Заклади середньої освіти — 99,6%
Опалювальний сезон розпочато в 48 з 56 громадах області. В інших восьми таких можливостей немає через активні бойові дії або безпекову ситуацію.
Зокрема, в місті Ізюм триває заміна котлів та встановлення блочно-модульної котельні, що дозволить підключити до тепломережі 7 житлових будинків
«Всього в регіоні функціонує 70 блочно-модульних котелень, що складає 55% від загальної потреби», — додав Синєгубов.
Читайте також
- На Харківщині працюють понад тисячі гібридних сонячних електростанцій — Синєгубов.
- Узимку тарифи на комунальні послуги не підвищуватимуться — Шмигаль.