Майже через два роки після деокупації у Довгенькому досі немає електро та водопостачання. Наразі регулярно у селі проживає близько 15 людей. Жителі вимушені самі розміновувати свої домовладіння, бо влада поки не може цього забезпечити. Через це за останній рік у селі на мінах підірвалися декілька місцевих.
Волонтери допомагають жителям відбудовувати власні домівки та надають обладнання, для тих, хто вирощує овочі на своїх городах. У Довгенькому ми поспілкувалися із Іриною та Людмилою, про яких вже робили матеріали протягом попередніх двох років. У відео вони розповідають про те, як змінилося їхнє життя за цей час, а також чому не хочуть їхати звідси, попри дільну замінованість села.
Дивіться також:
- Фермерство під загрозою: як пожежі впивають на агрокультуру Харківщини
- «У росіян FPV дуже багато»: робота мінометників на Харківщині
Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!
Якщо вам складно самостійно перевірити новину чи важливе повідомлення — надсилайте її у наш фактчек-бот «Перевірка». Також читайте про актуальні фейки, маніпуляції і пропаганду у розділі Фейкотня на Ґвара Медіа.