IKEA дає можливість дізнатись, яка ти річ бренду, Disney – який ти персонаж їхніх мультфільмів, а ще, який ти покемон або на який факультет Гоґвортсу ти потрапиш. Здається, що маски в інстаграмі заполонили контент і тепер, якщо ти хочеш бути ще ближчим до клієнтів, – це необхідність. Розповідаємо, як справи з AR-фільтрами в Україні, які гучні ідеї вже відбулися та які ідеї зараз втілюємо ми.
Нещодавно компанія «Мівіна» знайомила зі своєю новинкою, започаткувавши масштабну компанію «Лови мівіну», в якій головний герой, лисиця фенек, відправляється на котові манулові за новим смаком. Для цього, крім цікавої відеореклами, створили інстаграм-маску, де кожен може стати фенеком, ловити пачки мівіни ротом та виставляти сторіз про перемогу в грі, тегаючи офіційну сторінку, а ще вигравати призи.
Ми ж розробили інстаграм-маску для рекламної кампанії «Зроби подарунок рисі» від Всесвітнього фонду природи WWF, з допомогою якої можна привернути увагу до стану та чисельності рисі в Карпатах і на Поліссі. Понад 10 тисяч підписників записали свої звернення в масці рисі із закликом підтримати коштами програму.
Навіщо брендам маски? Це новий цікавий контент для залучення великої кількості аудиторії, завдяки якому створюється чітка асоціація з логотипом/цінностями/проблемами організації. Це новий тренд у мережах, який щодня набирає колосальних обертів. Маски можна створювати під дати, події, спеціальні кампанії, акції. Якщо хочете підвищити лояльність клієнтів, збільшити їхню кількість та підвищити активність, звертайтесь до нашої студії.
А ось вам ще кілька українських прикладів:
Borjomi Ukraine – спеціально до Всесвітнього чемпіонату з Dota2 «The International 2019 TI9» у Шанхаї ти стаєш Зевсом, персонажем, про якого обов’язково знають гравці цієї гри, а довкола, звісно, брендбук самої компанії.
«ПриватБанк» випустив інстаграм-маску з Павлом Зібровим, в якій ти, відкриваючи рот, співаєш пісню.
Радимо також прочитати AR-Повідомлення Романа Мініна Будинку Державної промисловості у Харкові
а також VR Forum 2 – Художники та Медіа