Харківський депутат Андрій Руденко вирішив вийти зі складу політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків».
Про це 1 квітня депутат повідомив у своїх соціальних мережах.
Він наголосив, що це рішення продиктоване особистими переконаннями та принципами. Втім, він продовжить працювати у міській раді.
«На жаль, подальше перебування у складі фракції більше не відповідає цінностям, які я завжди відстоював», – йдеться у повідомленні.
Відповідну заяву про виключення з депутатської фракції Руденко написав на ім’я міського голови Ігоря Терехова.

Хто такий Андрій Руденко
Український політик і підприємець, який народився 6 вересня 1972 року в Харкові. У 1991 році закінчив Харківський текстильний технікум за спеціальністю «Технік-технолог ткацького виробництва». У 2003 році здобув кваліфікацію інженера-електрика в Харківському державному технічному університеті механізації та електрифікації сільського господарства. У 2017 році завершив навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».
Політичну кар’єру розпочав у 2002 році, ставши депутатом Харківської міської ради IV скликання. Переобирався депутатом V, VI, VII та VIII скликань. У різні періоди був членом партій «Наша Україна», «Батьківщина», Партії регіонів, «Відродження» та «Блок Кернеса – Успішний Харків!». У 2013 році, бувши головою фракції «Батьківщина» у Харківській міськраді, перейшов до Партії регіонів.
З лютого 2013 по травень 2014 року був головою Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області. З лютого 2015 року працював заступником міського голови Харкова з питань житлово-комунального господарства, а з грудня 2020 року – з питань забезпечення життєдіяльності міста. У квітні 2024 року Андрій Руденко подав декларацію перед звільненням з посади заступника міського голови Харкова, в якій зазначив заробітну плату за перший квартал 2024 року в розмірі майже 1,83 мільйона гривень.
Читайте також
- Понад два мільйони заробітної плати отримав мер Ігор Терехов за 2024 рік — декларація.
- У Харкові понад три роки немає секретаря міськради: чому та як це впливає на політичний процес в місті.
