За рік повномасштабної війни в Україні майже три чверті українців перебувають у стані напруженості та стресу. 14 мільйонів потребують психологічної допомоги.
Про це розповів міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, пишуть ХОВА.
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я вийшла друга серія циклу відеороликів, створених ГО «Безбар’єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ.
У відео розповідають про стрес. Він може проявлятися в межах трьох основних типів. Після перегляду зможете дізнатися, до якого належите ви.
Про відеоролики від ГО «Безбар’єрність»
Це цикл роликів про те, як впоратися зі стресом. Першу частину опублікували наприкінці лютого. Щотижня виходить нова серія, які ознайомлює глядачів із нашим ментальним здоров’ям та його особливостями, і з техніками піклування про себе та тих, хто поруч.
Це важливо, оскільки не кожен має можливість звернутися до психолога або психіатра, то навчальні короткі відео принаймні допоможуть призупинити зростання когнітивного розпаду.
Перелік контактів, за якими можна звернутися за психологічною поміччю в Харківській області:
- (057) 705–31–52 — можна отримати контакти психологів, які надають безоплатну психологічну допомогу, працюють із 09:00 до 18:00;
- (099) 627–09–49 — гаряча лінія психологічної підтримки ДСНС у Харківській області.
Також можна телефонувати на всеукраїнську гарячу лінію безоплатної психологічної допомоги за номером: 0 800 100 102, яка працює щоденно з 10:00 до 20:00.
- Як змінився емоційний стан молоді за рік війни — дослідження.
Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.