Про Gwara Media

Gwara Media живе в Харкові у старому будинку невідомого архітектора. З одного вікна нам видно маленький дворик, а з іншого – всю вулицю, що веде в центр міста. У нас завжди є безліч питань: чому дворик закритий, як бути з такими старими будинками, хто придумав створити коворкінг в пам’ятці архітектури і чи йому це вдалося...

Ми шукаємо відповіді і намагаємося цікаво писати про реальність у різних її проявах:
- про реальну реальність, яку неможливо одразу змінити, але потрібно осмислити і проартикулювати;
- про віртуальну реальність, адже ми з покоління, яке проводить у цифровому світі більше часу, ніж у справжньому;
- про харківську реальність, бо ми живемо тут, у великому українському прикордонному місті;
- про українську культурну реальність, яка має резонанс.

Наша місія - створення якісного контенту для підтримки організацій креативних та культурних індустрій та підвищення якості культурного досвіду наших читачів.

У команді ми допомагаємо одне одному вдосконалювати навики сторітелінгу і відкриті до співпраці з новими авторами, зокрема й з початківцями. Пишемо і скорочуємо, шукаємо й опановуємо нові формати, уважні до слів і їхніх значень. У текстах ми використовуємо деякі особливості харківського правопису, позначені в новій редакції Українського правопису як варіативні: авдиторія, міт, лавреатка, толерантности і справедливости (в родовому відмінку) та ін.

Ми не тільки інтернет-видання, але й креативна студія, що за допомогою засобів нових медіа допомагає іншим брендам яскраво презентувати себе. Студія пропонує послуги нативної реклами, налаштування таргетингу в соцмережах, формування контент-стратегії, створення AR-масок для інстаграм-сторінок і застосунків з доповненою реальністю.

Робота студії допомагає нам бути медіа, незалежним від інших джерел фінансування, а отже, мати власну візію подій і цілком самостійно формувати змістове наповнення сайту.

Частина нашої команди – це однойменна громадська організація, що реалізує різні культурні проєкти: запис аудіокниг українською, створення інклюзивної продукції, проведення резиденцій, які об’єднують митців і програмістів.