Не Zoom’ом єдиним: провести онлайн-захід і не облажатися

Із початком пандемії (так-так, все почалося більше ніж рік тому)  популярнішими стали події, заняття, розмови онлайн. Щоб дізнатися, як організувати все без «Алло, я вас не чую» чи «Чому ніхто не прийшов?», гортайте!

Крок №1: Складний вибір

Передусім варто обрати правильну платформу, точніше таку, яка подобається саме вам.  Зробити це просто: варто подумати про формат заходу, цільову авдиторію та мету.

Крок №2: Що по грошах?

У кожного сервісу (Zoom, Hopin, Pine, Brella тощо) своя система оплати.  Проте найпоширенішим варіантом залишається класична модель підписки на певний період: така функція є майже на всіх платформах.

Крок №3: А якщо ніхто не прийде?

Що ж. Така вірогідність існує. От список мініпорад, які допоможуть цього уникнути: 1. Чітко визначайте формат заходу і прописуйте його в анонсі. 2. Будьте завжди на зв’язку, щоб учасники не почувалися кинутими сам на сам з новими технологіями. 3. Більше власного досвіду і прикладів під час роботи: особисте завжди цікавіше.

Крок №4: Щоб цікаво було не тільки вашій мамі

І знову коротко: 1. Пам’ятайте про інтерактив. Для активної роботи з авдиторії є різні інструменти: Menti, Kahoot!, Slido. 2. Не забувайте про час і чіткі рамки. 3. Просіть фідбеку в учасників: критика завжди на користь.

Крок №5: Нетворкінг – наше все

Вдала робота команди – це на 70% вдала комунікація. Тому на зв’язку треба бути завжди: на всіх етапах (перед, під час і після зустрічі, між сесій), на зручних платформах (варто створити окрему бесіду для всіх учасників) та інколи навіть у не робочі години.

Крок №6: Робимо гарну картинку

Візуальна складова – це надзвичайно важливо. Варто заздалегідь разом з дизайнерами продумати такі речі: - титри, логотипи, заголовки; - заставки на тло, для екстрених випадків, перебивок; - якість камери та інтернет-зв’язку.

Крок №7: Ви можете просити допомоги

Якщо ви розумієте, що вам важко розібратися з усіма складними технічними штуками, то не бійтеся звертатися за допомогою. За посиланням ви знайдете як безкоштовні гайди, так і платні майстер-класи від PLAN B.

Ділися цією  історією Долучайся на Patreon