30 НЕЗАЛЕЖНИХ NFT ХУДОЖНИКіВ

до 30-річчя української незалежності

30 НЕЗАЛЕЖНИХ NFT ХУДОЖНИКіВ

до 30-річчя української незалежності

30 років тому Україна здобула незалежність. Вона — юна, сучасна, держава, яка намагається йти в ногу з сучасністю та ще шукає своє місце у цьому величезному світі. Креативна та насичена талановитими людьми — така Україна сьогодні.


У цьому просторі є митці, які не прив’язані до виставок, територій та інструментів — криптоарт художники. Хтось вже успішно продає картини, хтось лише пробує. Але всі вони амбасадори діджиталізації нашої країни.


Анімації, 8-bit, класичний живопис та навіть шматки коду — чого тільки не зустрінеш у роботах наших митців. І з огляду на те, як іноді буває важко розвиватися в цьому середовищі до 30-річчя нашої держави ми підготували вам галерею “30 незалежних українських NFT художників”.


Країна має знати та підтримувати своїх інноваторів.

Анастасія Худякова

Художниця streetstyle. Основа її творчості — картини на полотнах олійними фарбами. Її портфоліо складається з монументальних творів та фресок. Окрім цього, мисткиня використовує візуальні ефекти та анімації.

Вартан Маркар’ян

Міждисциплінарний художник Полтава, Україна, основою його практики є робота з живописом, графікою, інсталяцією, відео, VR.

Дмитро Докунов

Цифровий художник з Одеси. Голограф, скульптор. Працює з традиційними медіа, а також з AR/VR.

Ігор Рябчук Anftimatter

Досвідчений режисер, який відкрив для себе можливість розповідати історії через NFT. Митець має магістерську освіту з «Теоретичної Фізики.» Цей аспект і кілька років роботи в сфері візуальних ефектів привели його до кіновиробництва. Звісно цей етап вплинув і на його мистецтво.

Кирило Марлінський

Художник малює олійними фарбами. Є в нього і звичайні арти на папері. Окрім цього він створює цифрові скульптури. Митець працює з VR і навіть має власний віртуальний музей.

Кирило Курінний

Художник абстракціоніст. Малює картини у поривах емоцій. Основний вид діяльності митця — IT.

Микита Худяков

Медіа-художник із Харкова, працює переважно з XR. Займається керуванням арт-фестивалів у VR, розвитком мистецьких спільнот (XR Art Ukraine та CryptoArt Ukraine), створенням віртуальних галерей у метасвіті. Як художник, зосереджений на екологічних питаннях, психічному здоров’ї та спекулятивному майбутньому. Захоплений перетином мистецтв, соціальних проектів, технологій та футурології.

Роксолана Дудка

Працює з живописом, глиняною скульптурою, VR. Роботи мисткині є в Україні, Польщі, Швеції, Литві, Австралії, Північній Македонії, Франції, Китаї, Німеччині та Південній Кореї.

Роман Борозенцев

Роман за освітою театральний художник і художник-постановник, практик і дуер, спроектував понад 20 приватних будинків та монументальних творів. Брав участь у проектах VR/AR, створював AR-фільтри та інтерактивні інсталяції, також займається VJ та відеомеппінгом.

Стас Сантімов

Фільммейкер з Дніпра, працює з GIF-артами. Створює короткометражні анімації, ілюстрації gif, motion комікси та музичні кліпи.

ТАРАС МАКАР @emti

Моушн дизайнер з Києва, спеціалізується на 3Д ілюстрації та анімації. Брав участь у різних групових та персональних виставках, створив кілька фресок в Україні. Раніше займався каліграфією, друкарством, створив декілька муралів в різних містах України.

Філіп Капустін

Все життя Філіп займається мистецтвом. Про свою творчість він пише так: «Старе і нове, геометрія та органіка. Моє завдання створити та принести у цей світ щось нове та унікальне цифровий неокубізм.»

alexis olin

Живопис, музика, фотографія і мода — тісно пов'язані з усіма його проєктами. Митець був головним редактором журналу мальованих історій «K 9» який видався з 2003 року. Після припинення видавництва, Олексій почав малювати. Досвід роботи з коміксами помітно відобразився на його роботах.

Andrey Vasilyev

Діджитал художник. Працює у матовому живописі. Створює концепт-арт та ілюстрації для фільмів та ігор. З популярних проєктів, працював з грою «Вікінги. Війна кланів».

Anton Evmeshkin @the_wr0ng_page

Працює як з класичним живописом так і діджитал. Має колекцію масок для соцмереж під назвою «MIMESIS» , вона присвячена 10-ти типам особистості.


belka vj

Тетяна Зубченко — міждисциплінарна художниця, відеооператорка. Надихається етнографією, стародавніми неолітичними культурами, медитацією та суфійською філософією.

Bohdan Svyrydov

Мультидисциплінарний художник. Як розповідає в інтернеті сам Богдан — він досліджує відчуття часу за допомогою цифрового та традиційного мистецтва.
«Час, як повітря, настільки звичайна і невидима речовина, що ми його навіть не помічаємо. Безперервний процес змін з плином часу. Щомиті об’єкт зникає і народжується знову. Енергія, хвилі та вібрації. Я намагаюся передати відчуття часу за допомогою візуалу, об’єктів та взаємодій.» — пише на особистому сайті митець.

Diadko Sergii / Gydravlik

Діджитал художник, моушн дизайнер, DJ. Розвиває власний жанр у мистецтві під назвою CryptoGeometryArt. Також, Сергій збирає інших геометричних художників, щоб інтегрувати їх у свою галерею та привернути більше уваги до геометричного мистецтва. Про цей жанр митець пише так: — «Це мистецтво базується на сакральній геометрії, магічних символах божественної мови та психоделічних фантазіях. Відкриває здатність бачити багато вимірів одночасно, дає терапевтичний психологічний ефект та посилює ефект медитації. Це не просто мистецтво, це інструмент розширення свідомості. Крипто означає код, геометрія – божественна мова для передачі священної інформації з давніх часів. Розуміючи мову геометрії, ваша свідомість синхронізується з вашим духом.»

Dima Odiva 21

Художник з Кривого Рогу. Дмитро почав малювати графіті у 2009 році. У 2018 з'явився псевдонімом Одива18. Цифри в імені виконавця щорічно змінюються, щоб передати стиль та ріст з часом. Його роботи зазвичай мають техніку колажу та трафарету.

Elijah O'Donnell

Фотограф з Чернівці. Через фотографію віддзеркалює те, що відчуває. Робить фото анімаційними за допомогою відео. Як пише митець на платформі NFT він — «‎молодий хлопець розгублений у світі та захоплений цифровою творчістю.»

Дмитро Євсев'єв / Frankydred

Дмитро має 10 років досвіду у розробці ігор. Аніматор, художник VFX, дизайнер телевізійної постановки. Зараз активно займається академічним малюванням та олійними картинами.

Serhii Pichkurov / From Vacuum

Візуальний художник/продюсер електронної музики/музикант/DJ/VJ/програміст. Окрім артів, художник продає ще власну музику. Зараз базується у Сан-Франциско.

IAmVishenka

У профілі на Foundation мисткиня пише про себе так: «Діджитал художниця. Щоразу, коли я створюю новий арт, я залишаю в ньому частку себе. Мені дуже подобається фентезі та кіберпанк. Я переношу яскраві барви цих напрямків, форм, знаків у своє мистецтво.»

JungleSymbol

Денис Круподьоров, вчений, біолог, хімік, та еколог, відомий як Jungle Symbol – цифровий художник-візіонер, арт-колекціонер. Живе та працює в Україні. Він створює картини у стилі візіонерського мистецтва [ред. мистецтво, яке має на меті вийти за межі фізичного світу та зобразити більш широке бачення усвідомлення, включаючи духовні, містичні чи психоделічні теми; або базується на таких переживаннях)]. Займається розвитком проектів Visionary & Digital Artists UA Community та Giant Brain. Його інтереси – нейронаука, поведінка людини, етноботаніка та астробіологія.

lana lebed

Незалежна художниця з Харькова. За словами Лани, вона намагається наповнити красу змістом, а сенс — красою.

Olay.ana

Багатопрофільна художниця, співачка та музикантка. Захоплюється технікою та експериментами. Досліджує традиції та їх сучасні інтерпретації. «Я створюю електронну музику, співаю автентичні слов’янські пісні тощо, а для свого візуального мистецтва використовую зображення GAN та техніки колажу. Я вивчаю нові підходи, щоб зробити своє мистецтво більш виразним і яскравим.» — пише мисткиня на своєму сайті.


Rita Maikova

Художниця-абстракціоністка з України. Дівчина розглядає мистецтво, як нескінченний діалог між душею і Всесвітом. Вивчає психологію. ЇЇ роботи є на Rariable та Foundation


VeraVerze / Vera Dg / Віра Дегтярьова

Художниця працює з доповненою реальністю (AR), віртуальною реальністю (VR) та WebXR. Також, мисткиня створює аудіовізуальні історії у VR.

Vlas Belov

Відомий перфомансами. Працює в галузі концептуальної графіки, живопису, інсталяції, фотографії, перформансу та експериментів з використанням віртуальної і доповненої реальності, 3D-програм, VR / AR, Oculus medium, Gravity sketch. Одна з тем його робіт — роздуми про соціальні та політичні протиріччя, вплив технологій на людство і соціум, їх злиття в майбутньому. Створення асоціативних абстрактних форм. Також Влас займався інтервенцiєю створюючи віртуальні галереї

Yura Miron

Юрій Мірон — візіонерський хуожник, музикант, психонавт. Досліджує внутрішній і зовнішній всесвіти, використовуючи віртуальну та доповнену реальність, штучний інтелект, генераційне мистецтво, аудіо/візуальний синтез. Київ, Україна.
Підтримати нашу справу
Все, що ми робимо – від людей для людей.

Кожна історія - це дні дискусій, збору інформації, дизайну, текстів, спілкування з героями

Давай робити більше класних історій

Ставай ближче - приєднуйся до Patreon спільноти або підтримуй нас інакше.

Патреон
@gwaramedia
Приватбанк
5169360009578869
Монобанк
4441114424971743
Ефір
0x4975be7453d4d2bdac47c9f97cfdb6371b1bcee9
Біткоін
14w2WnjfjTF6Rnth4bCw22Dr8rZP1nT8mp
Тезос
tz1X7h3aP61RyEcW2jeCfA32PNdNRyLjmgSC

Над проєктом працювали:
Автори проєкту: Сергій Прокопенко, Даша Котєльнікова
Журналістка: Даша Котєльнікова
Редакторки: Олена Руда, Надія Дігалєвич
Дизайнер: Максим Гармаш
Дистрибуція: Ярослав Устіч, Сергій Прокопенко
Сподобались історії?
Підписуйся на наш ютуб-канал, Там ще багато чого цікавого!